توضیحات کلی در مورد کار اینترنتی تهران ترجمه

با سلام خدمت شما کارجویان اینترنتی:

مفتخر هستیم شما را با جدیدترین و منحصر به فرد ترین روش کسب درامد اینترنتی آشنا کنیم.

اگر می خواهید در کنار کارتان کار دیگری داشته باشید یا اینکه دانشجو هستید و می خواهید درامد داشته باشید یا خانه دارید و نمی توانید کار بیرون انجام دهید یا اینکه دوست دارید یک کار اینترنتی انجام دهید ، مطالب این وبلاگ را به همراه وبسایت تهران ترجمه مطالعه نمایید و پی گیری کنید.

اگر فکر می کنید که کار اینترنتی با تمام کار هایی که انجام می دهند فرق دارد و بدون انکه زحمتی بکشید به درامد می رسید سخت در اشتباه هستید!

کار اینترنتی هم در نهایت یک کار است و در ازای زحمتی که می کشید دستمزد می گیرید. البته برتری هایی نسبت به بقیه کار ها دارد و آن هم اینترنتی بودن و غیر حضوری بودن کار ها می باشد.

شرایط مورد نیاز:

1- سواد خواندن و نوشتن!

2- داشتن کامپیوتر و اینترنت!

البته شما که الان اینجایید و در حال مطالعه این مطلب هستید مطمئنا تمام شرایط را دارا هستید و می توانید به عنوان یکی از کارمندان اینترنتی تهران ترجمه فعالیت داشته باشید.

ما به شما نوید می دهیم که در پی 1 ماه تلاش و کار اینترنتی که ما به شما معرفی می کنیم به درامد ثابت ماهی 100 تا 300 هزار تومان خواهید رسید و در صورتی که این کار را به مدت 3 ماه ادامه دهید به درامدی حدود 500 تا 800 هزار تومان در ماه می رسید.

البته نکته جالب در این جاست: شما پس از اینکه این 3 ماه کار اینترنتی را انجام دادید به درامد ثابت خواهید رسید چون تمام آگهی هایی که ثبت نمودید یا فعالیت های دیگری که داشتید در وبسایت ها باقی می مانند و در حال انجام وظیفه خودشان هستند!!!

به مرحله ایی خواهید رسید که فقط به محیط کارمندی خودتان در پورتال تهران ترجمه مراجعه می کنید و حساب خودتان را چک می کنید تا ببینید چقدر پول به حسابتان آمده است.

لطفا برای شروع مطالب این وبلاگ را خوب مطالعه بفرمایید و همچنین به وبسایت مرکز خدمات تهران ترجمه به آدرس www.tehrantarjomeh.com

مراجعه نموده و در آن حتما ثبت نام نمایید تا با محیط کاربران و شیوه سفارش دادن آشنا شوید و یا حتی به صورت سوری یک سفارش ثبت نمایید تا روال کار سایت تهران ترجمه را بیاموزید.

سپس با شماره تلفن 44044680 تماس بگیرید و با خانم رحیمی(مسئول کارگزینی کارمندان اینترنتی) تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید و در صورتی که مایل بودید حضورا به مرکز بروید تا مراحل آشنایی با روال کار و استخدام انجام شود و اگر می خواهید به صورت غیر حضوری استخدام شوید به خانم رحیمی بگویید تا در طی یک ایمیل تمامی مراحل کار را برای شما توضیح دهد و سپس استخدام شوید و کارتان را شروع کنید.

این کار اینترنتی هیچ گونه عضو گیری ندارد و به شما بابت عضو گیری مبلغی داده نمی شود! این یک کار واقعی می باشد! البته این حرف را می زنم چون بسیاری از کار های اینترنتی واهی هستند و همه می خواهند یک جنس بسیار ارزان را به قیمت گزافی بفروشند و از شما به عنوان رابط استفاده می کنند ولی این سیستم کاملا بی همتا می باشد و صد در صد کاربردی و گویا می باشد.

اگر بخواهیم قبل از اینکه وبلاگ را مطالعه نمایید در چند جمله به صورت بسیار خلاصه توضیح دهیم:

مرکز خدمات تهران ترجمه به شما یک کوپن تخفیف مخصوص خودتان می دهد که هرکسی از این کوپن سفارش دهد به شما پورسانت خواهد رسید. شما این کوپن را به همراه فرمت های مختلفی از متن های تبلیغاتی تهران ترجمه در وبسایت هایی که به شما معرفی میگردد ثبت می نمایید  و تمام! برای مثال می توانید یکی از این تبلیغ ها را مشاهده نمایید: http://www.novintabligh.com/PUB/10138267/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87+%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%86.html

یعنی از آن به بعد با شرکت گوگل است و اگر شما کارتان را به صورت حجیم ! انجام داده باشید کل اینترنت را با تبلیغات خود پر خواهید کرد و گوگل مشتری را به سمت تبلیغات شما می آورد و ...

اگر هم وبلاگ یا وبسایتی دارید که کافی است فقط کوپن مخصوص خود را به همراه یک متن تبلیغاتی  در وبسایت خودتان بگذارید. هرچه بیننده وبسایت خود را به سمت وبسایت تهران ترجمه بیشتر بفرستید احتمال درامد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

اگر وبلاگ نویسی بلد هستید که می توانید وبلاگ هایی بنویسید و متن های تبلیغاتی تهران ترجمه را به همراه کوپن مخصوص خودتان را در وبلاگ بگذارید و به کسب درامد برسید... در اینجا می توانید نمونه وبلاگی که به این منظور به ثبت رسیده است را مشاهده نمایید: http://sefareshtarjomeh.persianblog.ir/page/121123131

 

 از نظرات و انتقادات شما نهایت استفاده را خواهیم برد ما را از نظرات خودتان بی نصیب نگذارید.

مرکز خدمات تهران ترجمه ; ۱٠:۱٢ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۳/۱۱